آدرس مطب دکتر شاهین گوهر تلفن مطب دکتر آناهیتا شاهین گوهر
لیزر بهترین روش پاک کردن تاتو و خالکوبی

پاک کردن تاتو با لیزر یک روش‌ غیر تهاجمی است ؛ زیرا هیچ‌گونه جراحت و لایه‌برداری روی پوست ایجاد نمی‌ کند. و بهترین روش برای حذف آن است .

برجسته سازی و حجم دهی به گونه با تزریق چربی

تزریق چربی یکی از بهترین روش های گونه گذاری است . در این روش با ستخراج چربی از بدن فرد و انتقال آن پس از آماده شدن به گونه تزریق می شود .

کاشت ابرو به روش FUT چیست؟

کاشت ابرو به روش FUT از روش‌ های نوین پزشکی کاشت ابرو است که به شما کمک خواهد کرد فرم و حالت ابرو‌های خود را به‌ صورت طبیعی تغییر دهید یا اصلاح کنید

از بین بردن خال های مادرزادی

خال‌ های مادرزادی از نظر رنگ ، اندازه ، ظاهر و شکل متفاوت هستند. برخی از آنها دائمی هستند و ممکن است در طول زمان بزرگتر شوند و برخی کاملا محو می شوند

هایفوتراپی روشی موثر در لیفت صورت و رفع افتادگی پوست

در هایفوتراپی انرژی اولتراسوند با تولید کلاژن باعث می‌ شود، پوست سفت ‌تر و محکم ‌تر شود. این فرکانس روی بافت خاصی در لایه‌ های زیرین پوست موثر است .

مزوژل راهی موثر برای جوانی و زیبایی پوست

مزوژل در جوانسازی پوست با استفاده از مزوتراپی است . روشی تلفیقی از ویژگی های مثبت تزریق ژل و استفاده از کوکتل های مغذی پوست صورت

مزونیدلینگ چیست و چه فواید و مزایایی دارد؟

مزونیدلینگ یک تکنیک پیشرفته برای جوانسازی پوست صورت ، گردن و زیر چشم است که فواید چندین روش درمانی را در یک روش واحد خلاصه می کند.

جوانسازی و لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ دارای دو نتیجه بسیار مهم است ،رفع افتادگی و اثرات افزایش سن بر روی پوست و تحریک افزایش تولید کلاژن سازی و در نهایت جوانسازی پوست .

جوانسازی پوست دست با تزریق چربی

در میان روش های جدید جوانسازی دست ها ، تزریق چربی به دست می تواند بهترین روش درمان پیری و چروک های دست باشد .

همه چیز در مورد تزریق چربی

نتایج تزریق چربی هم مانند فیلرهای دیگر، پرکردن ، حجم دادن و فرم دهی به اندام و صورت است . تزریق چربی به صورت از محبوب ترین روشهای جوانسازی پوست است .

از چه روش هایی برای روشن شدن پوست استفاده می شود

روش‌ های زیادی برای سفید و روشن کردن پوست وجود داره که در این مقاله به معرفی این روش ها می پردازیم .

هیرفیلر چیست؛کاربرد هیرفیلر

هیر فیلر روشی جدید و موثر در درمان ریزش مو محسوب می شود در این مقاله به تفضیل در باره کاربرد هیر فیلر و سایر اطلاعات درباره این روش درمانی می پردازیم

مزوتراپی مو چیست و چه کاربردی دارد؟

مزوتراپی یک درمان عالی برای ریزش مو است . دلیل ریزش مو هرچیزی که باشد به کمک مزوتراپی به عنوان یک درمان مکمل از ریزش بیشتر موها جلو گیری می شود .

هر آنچه باید درباره ریزش مو بدانید

ریزش مو ممکن است نتیجه وراثت ، تغییرات هورمونی ، شرایط پزشکی و یا بخشی از روند طبیعی افزایش سن باشد . زنان در مقایسه با مردان ریزش موی بیشتری دارند .

انواع تومور پوست و روشهای برداشتن آنها

تومور های پوستی اکثر اوقات خوش خیم هستند و تنها نگرانی راجب آن، زیبایی است. همچنین در برخی موارد ممکن است تومور بدخیم باشد .

علت بروز کیست های پوستی و درمان آنها

کیست‌ های پوستی توده‌ های کوچکی هستند که زیر پوست ایجاد شده و بافت کیسه ای گرد و برجسته ای دارند ، این کیست‌ ها خطرناک و سرطانی نیستند .

همه چیز درباره تزریق ژل

تزریق ژل یا فیلر به صورت اثرات بالا رفتن سن را کاهش می دهد، باعث افزایش حجم در این ناحیه می شود فیلرها ، از امن ترین روشها برای جوانسازی پوست هستند .

کاشت ابرو؛ مزایا، مراحل، مراقبتها، هزینه و عوارض

بازسازی ابرو یا کاشت ابرو به منظور پر کردن و یا بهبود شکل ظاهری ابرو به عنوان یک روش دائمی در افرادی که به دلایلی ابرو ندارند مناسب است .

فیلر چیست و انواع فیلرها کدامند؟

فیلر یا پر کننده ها مشتقات تزریقی هستند که می توانند چربی بدن خود فرد یا ژل های موجود در بازار باشند.

لیزر اندولیفت جدیدترین و بهترین روش جوانسازی پوست

اندولیفت ، روشی نوین به منظور تحریک بافت‌ های عمقی جهت ساخت کلاژن‌ های جدید به منظور کاهش افتادگی پوست و سفت‌ سازی آن می‌ باشد .